X
تبلیغات
پینگ پنگ - پینگ پنگ جانبازان و معلولین
حجازیان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: تیم ملی پینگ پنگ ناشنوایان همانند سایر تیم های فعال فدراسیون آماده ی مسابقات المپیک 2013 بلغارستان می شوند از این رو مردان و زنان پینگ پنگ باز ناشنوا به صورت مشترک با ورزش کاران پیوند اعضا اردوهای خود برپا می کنند.
رئیس انجمن پینگ پنگ ناشنوایان ادامه داد: اردوی تیم ملی بانوان از چهارم دی ماه برپا شده است و بانوان به مدت یک هفته در مرحله اول اردوی خود به تمرین پرداختند اردوی بانوان در سه روز ابتدایی به صورت انتخابی برگزار شد و در نهایت 16 بانو پینگ پنگ باز برای حضور در مراحل بعدی اردو انتخاب شدند.
حجازیان تصریح کرد: تیم ملی مردان پینگ پنگ ناشنوا با 30 پینگ پنگ باز قرار است از 4 بهمن ماه سال جاری نخستین اردوی آمادگی انتخابی خود را برپا کنند ارودوی مردان نیز در ابتدا همانند بانوان در 2 راند ابتدایی بصورت انتخابی است ودر نهایت از بین 30 نفر 14 پینگ پنگ باز حرفه ای و با تجربه برای حضور در اردوهای بعدی تیم ملی دعوت می شوند.
رئیس انجمن پینگ پنگ افزود: ورزشکاران پینگ پنگ در بخش پیوند اعضاء نیز با ناشنوایان بصورت مشترک در اردو حاضر در تمرین می پردازند ورزشکاران پینگ پنگ باز پیوند اعضا مسابقات جهانی آفریقای جنوبی مرداد ماه سال 92 پیش رو دارند از این رو با توجه به ادغام 2 فدراسیون ناشنوایان با پیوند اعضا بیماران خاص ورزشکاران به صورت مشترک برای آمادگی جهت مسابقات برون مرزی به تمرین می پردازند.
وی ادامه داد: تیم ملی مردان و زنان پیوند اعضا در نهایت با 4 پینگ پنگ باز راهی مسابقات آفریقای جنوبی می شوند البته 2 پینگ پنگ باز در بخش مردان و 2 پینگ پنگ باز بانو نماینده کاردان پیوند اعضا ایران در مسبقات آفریقای جنوبی هستند.
حجازیان تصریح کرد: تیم ملی مردان با 4 پینگ پنگ باز و بانوان نیز با همین تعداد بصورت مساوی به مسابقات المپیک بلغارستان 2013 اعزام می شوند و امیدواریم که بتوانیم مدال و مقام آور باشیم.

:: موضوعات مرتبط: پینگ پنگ جانبازان و معلولین
ن : حسین
ت : پنجشنبه چهاردهم دی 1391
طي حكمي از سوي محمد زارع پور، حسين كريم پور ضياء سرپرست كميته جانبازان و معلولين فدراسيون تنيس روي ميز شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تنيس روي ميز؛ با توجه به اینکه فدراسیون جهانی تنیس روی میز در سال 2010 بر لزوم پیگیری کارهای مربوط به تنیس روی میز جانبازان و معلولين در فدراسیون‌های هر کشور به عنوان زیر مجموع ITTF تاکید کرده بود، امسال کمیته جانبازان در فدراسیون تنیس روی میز تشکیل شد و بر همين اساس از سوي محمد زارع پور رئيس فدراسيون، حسين كريم پور ضياء به عنوان سرپرست كميته جانبازان و معلولين فدراسيون تنيس روي ميز ج.ا.ايران منصوب شد.

همچنين زارع پور طي حكمي داريوش ضرغامپور را به عنوان سرپرست سازمان ليگ و پيمان حسني را به عنوان سرپرست كميته مربيان منصوب كرد.

:: موضوعات مرتبط: پینگ پنگ جانبازان و معلولین
ن : حسین
ت : یکشنبه بیست و یکم فروردین 1390

بيست و هشتمين دوره مسابقات قهرماني تنيس ‌روي ميز جانبازان و معلولان

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران در اين مسابقات که روز شنبه در آسايشگاه امام خميني(ره) مشهد به پايان رسيد، تيم هاي کرج و خراسان رضوي به ترتيب دوم و سوم شدند.

دبير هيات جانبازان و معلولان خراسان رضوي در اين خصوص گفت: در اين مسابقات که از چهارشنبه هفنته گذشته آغاز شد، 250 ورزشکار از 30 استان کشور حضور داشتند.

محمد هراتي افزود: اين رقابت‌ها در سه بخش انفرادي، دوبل و تيمي برگزار شد و از نفرات برتر اين مسابقات به اردوهاي آماده سازي بازي‌هاي کشورهاي اسلامي دعوت به عمل خواهد آمد.

وي همچنين گفت: در بيست‌ و ‌هفتمين دوره مسابقات قهرماني تنيس‌ روي ‌ميز کشور، تيم‌‌هاي تهران، آذربايجان شرقي و کرج به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را کسب کردند.:: موضوعات مرتبط: پینگ پنگ جانبازان و معلولین
ن : حسین
ت : یکشنبه بیست و چهارم آبان 1388

مسابقات تنيس روي ميز معلولين آسيا و اقيانوسيه در اردن

 

"بتول مشرف جوادي" روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا، افزود:تيم ملي تنيس روي ميز معلولين مرکب از پنج مرد و زن در اين مسابقات شرکت که گروه زنان نسبت به مردان عملکرد بهتري داشتند.
وي خاطر نشان کرد: تيم بانوان شامل "فروغ بختياري" از خوزستان، "الهام چزاني" از تهران در کلاس‌هاي يک و پنج بازي کردند و تيم آقايان نيز شامل "بلال مدحج" ، "حسن جانفشان" و "علي رنجبر" نيز در کلاس‌هاي دو و شش در اين رقابتها با حريفان خود روبرو شدند.
سرپرست تيم اعزامي تنيس روي ميز معلولين، تصريح کرد: ملي پوشان از روز ‌شنبه پس از انجام کلاسبندي پزشکي، رقابت خود را به طور جدي آغاز کردند و همگي به دور دوم بخش انفرادي اين رقابت‌ها راه يافته‌اند.
وي با اشاره به اينکه قاره آسيا، مهد تنيس روي ميز جهان است و قدرت هاي اول جهان در اين قاره هستند، گفت: مسابقات از سطح بسيار بالايي برخوردار بود و رقابت بين تيم هاي چين، کره، ژاپن، استراليا و اردن که ميزبان اين بازي ها است، بسيار نزديک بود.
مشرف جوادي، تاکيد کرد: تيم بانوان ايران در بازيهاي تيمي اين مسابقات با شکست تيم هاي هنگ گنگ و اردن به مرحله نهايي راه يافت و در اين مرحله نيز با شايستگي بازي کرد اما موفق به شکست چين و کسب مقام قهرماني تيمي بانوان نشد و به نايب قهرماني بسنده کرد.
وي تاکيد کرد: چيني ها 95 درصد مدال هاي اين رقابتها را از آن خود کردند و اين نشانگر توانايي آنان در اين رشته ورزشي است.
مشرف جوادي، افزود: علاوه بر کسب مقام دوم تيمي بانوان، در انفرادي مردان، حسن رنجبر مدال برنز و مقام سومي را کسب کرد و بلال مدحج و حسن جانفشان نيز چهارم شدند.
وي در پايان خاطر نشان کرد: "زهرابيگم ميربابايي"، نايب رئيس انجمن تنيس روي ميز معلولان کشور نيز به عنوان داور در رقابت‌هاي آسيا – اقيانوسيه اردن قضاوت کرد.
رقابت‌هاي تنيس روي ميز آسيا- اقيانوسيه از اول آبان ماه در اردن آغاز شد و کاروان ورزشي جانبازان و معلولين کشورمان فردا پنج شنبه از طريق فردودگاه امام خميني (ره) به ميهن اسلامي باز خواهند گشت.
در اين رقابتها علاوه بر اردن نمايندگاني از کشورهاي چين، ژاپن، چين و تايپه ، استراليا ، اردن، هنگ کنگ ، کره ، کويت، مالزي ، تايلند و ايران حضور داشتند.:: موضوعات مرتبط: پینگ پنگ جانبازان و معلولین
ن : حسین
ت : شنبه شانزدهم آبان 1388
به گزارش وبلاگ pingpong.blogfa.com، اين اردو به منظور حضور در مسابقات همبستگي كشورهاي اسلامي به مدت.....:: موضوعات مرتبط: پینگ پنگ جانبازان و معلولین
ن : حسین
ت : جمعه چهارم اردیبهشت 1388